Tank Ace 1944

Tank Ace 1944 dla BlackBerry

Odłamkowy ładuj! Ognia!

Tank Ace 1944 to gra zręcznościowo-strategiczna przenosząca Cię w czasy Drugiej Wojny Światowej. Musisz zneutralizować siły wroga, niszcząc jego czołgi. Na początku Tank Ace 1944 możesz wybrać czy chcesz stanąć w szeregach Aliantów, hitlerowskich... Zobacz pełny opis

Zalety

  • Ładna trójwymiarowa grafika
  • Realistyczne odgłosy
  • Intuicyjne sterowanie

Wady

  • Monotonny teren
  • Błędy w sztucznej inteligencji wroga

Dobry
7

Tank Ace 1944 to gra zręcznościowo-strategiczna przenosząca Cię w czasy Drugiej Wojny Światowej. Musisz zneutralizować siły wroga, niszcząc jego czołgi.

Na początku Tank Ace 1944 możesz wybrać czy chcesz stanąć w szeregach Aliantów, hitlerowskich Niemiec lub Sowietów. Ukazana jest mapa Europy i wyświetlone rozkazy, które trzeba będzie wypełnić podczas misji.

Pierwszą rzeczą, która rzuca się w oczy, po objęciu dowództwa czołgu, to wysoka jakość trójwymiarowej grafiki. Jest ona bardzo dobra, jak na mobilne urządzenie. Teren jest starannie odtworzony, a animacje bardzo realistyczne - czołg zwalnia jadąc pod górę, przyspiesza jadąc w dół. Tak dobrych wybuchów w telefonie jeszcze nie było - odgłos obejmuje wystrzał oraz wybuch eksplodującego pocisku.

Sterowanie w Tank Ace 1944 jest łatwe do opanowania, a dodatkowy smaczek to przełączanie się między sterowaniem, a celowaniem - podczas pojedynku oko w oko jest to naprawdę emocjonujące. Dostępne dwa widoki: zza pojazdu oraz z góry, ten ostatni znacząco usprawnia orientację w terenie.

W Tank Ace 1944 nie obeszło się bez kilku słabych punktów. Teren jest dość monotonny, a wszystkie czołgi zachowują się i wyglądają podobnie. Sztuczna inteligencja przeciwników czasem zawodzi. Odjeżdżają gdzieś choć jesteś obok i to na dodatek bez amunicji.

Tank Ace 1944 to dopracowana graficznie, emocjonująca potyczka czołgów. Mimo drobnych niedociągnięć wyzwala sporo adrenaliny.

Najczęściej pobierane Akcji na blackberry

Tank Ace 1944

Download

Tank Ace 1944 1.01

Opinie użytkowników o Tank Ace 1944

Sponsorowany×